| s73f1 a întrebat:

In clasa, este o fata care nici nu ma baga in seama.Toti baietii ma plac.Toate fetele ma baga in seama.Sunt sefa clasei si sunt cea mai tare fata. Ea este signura.Este adevarat ca are o putere financiara mai mare ca a mea, dar totusi cum o fac sa ma bage in seama?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cata modestie pe capul tau draga... "Sunt sefa clasei si sunt cea mai tare fata". Daca vorbeste clasa cu tine nu inseamna ca esti cea mai tare fata. Probabil acea fata e cu bun simt si e inteligenta pentru ca nu intra in vorba cu o astfel de modesta ca tine. Cine ti-a zis ca toti baietii te plac? ...Astept sa dati stupid si nefolositor, putin ma intereseaza:*

5 răspunsuri:
| Stephenye a răspuns:

Pai eu cred ca ea este invidioasa pe tine si nu te baga in seama deoarece asteapta de la tine sa te duci la ea si sa ii ceri prietenia...

| TяαfιcAnTaDєIυβιЯë a răspuns:

Toate fetele te baga in seama pentru ca vor sa fie si ele cele mai tari fete... Te'ai gandit la asta?! Ea nu vrea sa fie populara, nu prea o deranjeaza ca sunteti cele mai tari fete, si de aceia nu te baga in seama pentru ca toate fetele se cred cele mai tari, populare, cu fite... Voi cine va credeti?!(sau tu cel putin), nu conteaza ca sunteti tari, conteaza sufletele voastre(nu vreau sa fiu o persoana rea cu tine, dar este adevarat)big grin, nu te mai comporta de parca sunteti cine stie ce, comporta'te normal, intra in vorba cu ea si sa speram ca o sa fiti prietenebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa vorbesti cu ea, facandu-ti un prieten sau pentru a fi si mai "tare", ca doar asa te baga toti in seama?

| mihiai a răspuns:

Fa ceva doar pentru ea
sau stai numai cu ea pana vorbeste
invit-o acasa la tine
etc.

| s73f1 explică:

Ea este cea care e rea cu mine dragilor