| anonim_4396 a întrebat:

In curand (cam 2 luni) o sa fac 14 ani si as vrea sa stiu ce pot face.ma gandeam ca pot organiza petrecerea acasa si sa ne uitam la niste filme, sa jucam cate cava, poate sa facem si spiritismlaughingsi ma mai gandeam si la o petrecere in pijamale daca e dupa ce pleaca baietii (vreo 2 sau 3) sa ramana fetele. dati-mi si mie niste idei ce jocuriam putea face si ce sar mai putea face si in rest. Multumesc dinainte.

Răspuns Câştigător
| Angel_4421 a răspuns:

Poi puteti juca:adevar, provocare sau procentebig grinsi cu baieiti si faralaughinge amuzant si intre fete laughingam jucat la o petrecere in pijamale recent. Aaa app te uiti la sonny si stelutza norocoasa?laughingincearca si rujatul legat la ochi, e chiar amuzant, noi ne'am facut si poze asa cu ruj pe toata fatalaughingdaca sunteti genul de fete mai cochetelaughingputeti sa va aranjati si sa va faceti poze, puteti vb secrete, etc.sunt multe de facut la o petrecere. Iar inainte de a pleca baieti puteti dansa, povesti, puteti juca diferite jocuri.Nu mai imi vin acum prin minte. Sper ca ti-am fost de ajutor.bye:*

3 răspunsuri:
| diana0983 a răspuns:

Paii poti sa te joci un joc unde baietii sunt legAti la ochii iar fetele trebuie sa se puna la perete iar fiecare baiat sa pipaie fata si sa ghiceasca care e. e un joc amuzant. Sper ca ti-a fost de folos big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ati putea juca jocuri de noroc; eu am si sunt grozave; ruleta, poker, 21, am numai zece any & nu ma pot gandi la mai multe!

| kara_5604 a răspuns:

Daca se tine pana tarziu si aveti chef de speriat niste spiritism numa bine sa ramana si baietii va apara... sau fug cu prima ocazierolling on the floor)