| Emeraude a întrebat:

In curand imi voi sarbatori ziua de nastere.Pana acum nu am organizat nimic, iar rudele, prietenii, colegii, toti au inceput sa puna intrebari "unde venim anul ăsta","ce vrei de ziua ta", etc.Stiu ca este un an greu si e putin cam aiurea sa pun astfel de intrebari, dar as vrea sa-mi dati sfaturi.Cu parintii voi face ceva micut acasa, ma duc la ei in vizita, mancam ceva, imi primesc cadourile si plec devil. Cat despre prieteni, unde i-as putea invita? M-am gandit sa fac o petrecere tematica intr-un club/restaurant. As vrea detalii, ce tema as putea adopta, ce meniu s-ar potrivi, etc.
Multumesc frumos!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E greu de crezut ca ai avea prieteni alesi de tine odata ce se intreaba singuri.Esti o singuratica, nu vezi?