| anonim_4396 a întrebat:

In factura de la internet se vad cautarile?

7 răspunsuri:
| GdX a răspuns:

Nu se vede nimic. Doar in browserul de internet se salveaza arhiva daca nu cumva ai dezactivat optiunea de pastrare arhiva. In schimb daca ai router cu citire accesare web, parintii pot vedea pe internet tot ce accesezi. Freac-o in continuare ca nu cred eu ca ti-a pus taica-to router de 500 RON.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Stai calm, freaca maimuta in liniste

| GabiDumitrescu a răspuns:

Stai linistit, parintii au nevoie de ceva skills ca sa se prinda ca tu cauti p0rn cu pitici pe Google.

| Felys a răspuns:

In factura nu dar la istoric ramane tot daca nu setezi sa se stearga in momentul cand iesi din browser

| Illuminati2016 a răspuns:

Deschide pagina incognito. funda?

| NicoleEazi a răspuns:

Nu se vad pe factura dar se vad la istoric, stergeti zilnic istoricul din setari daca intrii pe pagini pe care nu vrei sa le vada altii

| Andrewquq a răspuns:

Nu. Poți vedea căutările daca ceri furnizorului de net să ți le dea.