| Libelle a întrebat:

In legatura cu chiria + intretinerea in Bucuresti, nu intr-o zona scumpa ci la care se cere doar chiria 100 euro pentru o camera intr-un apartament in care mai stau 2 pers. Intretinerea cam la cati bani duce?

Gen, vad anuntul asta pe net http://www.cautcoleg.ro/......-cel-mare, ma intereseaza cat dau per total adica si intretinerea, daca ei zic 100 euro doar chiria. Stie cineva?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In acea zona se plateste intre 350 si 450 de euro pe luna, ca sa nu mai vorbim de zona selecta 1400 euro, daca iti cer doar 100 e foarte bine dar sa nu uiti ca trebuie sa impartiti banii si de intretinere, lumina, cablu si net