| Arthur a întrebat:

In nordul Italiei este un obicei ca de Anul Nou sa se arunce ceva vechi din casa pe geam. ( Unii arunca chiar mobila )
Voi ce ati arunca pe geam afara?hee hee

Răspuns Câştigător
| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Cred ca tristetea(desi nu se poate). Totusi la mine incepe sa prinda vechime si as arunca-o sa nu se mai intoarca.sad

16 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

As arunca un cd.

Abh
| Abh a răspuns:

Aspiratorul! E cu spalare, e enorm si m-am saturat sa-l trag dupa mine prin casa.

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Pe sorămea .glumesc...nu ştiu.probabil pe taicămeu ...sau masa de la mine din camera care mă enervează. încă mă mai gândesc laughing

| Gabry a răspuns:

Cartea de matematica!batting eyelashes

| criss:) a răspuns:

Suparareahappy

| lostcontrol12 a răspuns:

Eu as arunca-o pe soacra mealaughing

| anonimmmmm a răspuns:

Pe iubitbatting eyelashes

| Kidu a răspuns:

Testele la care am luat note mici.hee hee
Tu?! [sper ca nu pisica:-s]

| CatGirl a răspuns:

Cred ca... vesela happy... dar totusi ar fi mare pacat fiindca banuiesc daca este veche este si scumpa.

| alexutzu00791 a răspuns:

Un fir de par

| Bia:X a răspuns:

Cartile, caietele... si cam atat... ajungelaughing u ce ai arunca?happysmug

| SelenaDesire a răspuns:

Covoarele. Adica sunt vechi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Soacra?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Manualele si tot ce tine de scoala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dusmania

| ralukelena25 a răspuns:

Eu as arunca cel mai vechi lucru din casa mea in afara de mobila