| Elena1234456 a întrebat:

In preajma Pastelui sunt putin cam trista happy voi pleca la bunicii mei cu o prietena si voi fi departe de comunitate, pentru ca nu am acces la internet sad. Singurul lucru care ma va tine la curent cu tot ce se intampla in lume este cartela mea Cosmote, telefonul si. televizorul. Sunt putin cam trista, pentru ca o sa imi lipseasca familia TPU.Cu aceasta ocazie vreau sa va urez si un Paste fericit petrecut in familie happy. Intrebarea mea este: o sa va lipseasca TPU de sarbatorihee hee?

Răspuns Câştigător
luciana
| luciana a răspuns:

Eu plec doar cu inima si gandul la prichindelul meu de nepotel (ce este tocmai in Australia,- indepartata tara, dar am mare noroc cu netul caci altfel nu l-as fi putut vedea si auzi zilnic ), caci am obligatii legate de tatal meu imobilizat intr-un scaun cu rotile, deci raman aici in Bucurestiul nostru, cu prietenii nostri, -Tv si Netul. Voi intra pe multe alte site-uri colindand lumea si de ce nu si pe E-bay, negociind cate ceva si asta e cel mai pasionant lucru sa castig la mustata obiectul cu pretul dorit de mine ...Sigur imi voi incepe dimineata cu ritualul stiut in aceasta zi mareata, apoi voi imparti pentru cei ce nu mai sunt, rugandu-ma pentru odihna lor vesnica. Va doresc tuturor, Paste fericit! Lucien.

6 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Cu siguranta o sa-mi lipseasca pentru ca de Pasti nu-mi da voie la PC. Cred ca pana la urma las balta vacanta in familie, si ma duc si eu la bunica mea... Dar mi-e cam teama sa ma duc singura. straight face

| kaya a răspuns:

Da o sa ne lipseasca, tu mergi linistita si distreaza-te ca la tara e frumos ai sa uiti iti spun eu, sper sa fie vreme frumoasahappy acolo e aer curat e liniste lasa nu iti fa griji ca ai sa revii inapoi.Paste fericit si nu fi trista, distreaza-te, bucura-te de vacanta kiss

| DeeDee28 a răspuns:

Cred ca si eu sunt in aceeasi situatie. voi fi tot plecata. dar ma bucur ca merg la prieteni si privesc partea buna a lucrurilor...macar nu ma vor mai durea ochii de la atata calculatorhee hee... dar imi va lipsi si acest site si tot ce pot face pe calculator. Sarbatori fericite!

| Yly a răspuns:

Mulțumim la fel. Paște fericit și pentru tine happy

| georgiana_5779 a răspuns:

Da. si eu voi pleca la tara, si imi va lipsi, daar eu ma bucur ca plec la tara. pot face atatea lucruri acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paste Fericit! happy