| mgtow a întrebat:

In romania compania Romtelecom instaleaza internet cu telefon fix fara fix nu se poate? Si e o companie de incredere care iti zice pretul exact si nu iti trage o cantitate mai mare de bani ca cea care vine in contract? mersic pentru informatii

1 răspuns:
| Alexandra9314 a răspuns:

Din cate stiu eu[ si cam stiu binelaughing] fara fix nu iti poate instala internet... din cauza la fibra obtica si bla [ nu ma pricep] dar cert e ca fara fix la mine nu s`a putut... si la fel e si cu dolcehappysi da e companie serioasa happy