| conrob a întrebat:

In scoala de politie exista psihologi? credeti ca te faci de ras daca te vad ceilalti ca te duci acolo? adica totusi poate vrei sa discuti ceva personal cu un psiholog! voi ce credeti? exista si oare poti sa vorbesti acolo fara sa rada altii de tine? si oare psihologul chiar te ajuta in ceva anume? credeti ca esti nebun daca te duci acolo la un psiholog?

1 răspuns:
| NazVet a răspuns:

Nu esti nebun daca te duci la psiholog, daca te duceai la psihiatrie erai nebun. Lumea e rea si o probabil o sa rada, dar nu le da importanta. Pshihologul te ajuta foarte mult sa treci peste, te sfatuiesc sa lasi gurile rele si sa faci ceea ce e bine pentru tine. Succes!

PS. Sunt psihologi in orice scoala