| ioana6a8 a întrebat:

In seara de 29'noiembriei mi am visat primul prieten cum incerca sa des de mine si sa vorbeasca cu mine insa eu il respingeam asa ca a pus um membru din familia mea sa discute cu mine insa eu am relatie si ii spuneam ca mi iubesc prietenul sa ma lase in pace. ce insm acest vis primul meu prieten imi este ursitul?

Răspuns Câştigător
| wildthing a răspuns:

Ce sa zic, mi se pare o buna oportunitate sa o citez pe bunica mea..." vise de noapte, maica!". Cred ca intelegi la ce se referea.

3 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Pentru tine e mai importanta interpretarea unui vis decat ceea ce simti?

| ioana6a8 explică (pentru wildthing):

Normal ca nu dar nu inteleg ce este cu visul asta

| wildthing a răspuns (pentru ioana6a8):

Ce sa zic, mi se pare o buna oportunitate sa o citez pe bunica mea..." vise de noapte, maica!". Cred ca intelegi la ce se referea.

| Miruna333 a răspuns:

Nu inseamna nimic. Vise de noapte si atat