| destroy a întrebat:

In septembrie am cunoscut o fata care imi este si colega de clasa happy.
Am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine si mi-a raspuns ca nu deoarece era cu alt baiat si mi-a zis ca nu se poate mai mult de atat.
Intr-o seara as vrea sa o conduc acasa si sa o sarut apoi sa ii spun "te iubesc" credeti ca o sa mearga pls ajutorwinking

Răspuns Câştigător
| FineBroAndy a răspuns:

Pai daca e cu un alt baiat deja, nu cred ca dragostea dintre se va rupe atat de repede. Dar niciodata sa spui niciodata!big grinbig grinbig grin SuCcEs!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Destroy destroy, lasa fata in pace ca dragoste cu forta nu se poate, doar ti-a spus ca mai mult de atita nu se poate

| destroy explică:

Acum nu mai e cu nimeni am uitat sa mentionez...