| anonim_4396 a întrebat:

In sfarsit, ma bucur ca adminii au observat ca pentru a promova un anumit "produs" nu este necesar intotdeuna cantitatea, ci calitatea.As dori sa felicit pe aceasta cale pe Dmonik pentru titlul de expert si sa le multumesc in acelasi timp si adminilor pentru decizia inteleapta pe care au luat-o, de a ridica nivelul siteului prin alegera unor experti inteligenti si bine informati. Poate totusi, mai fac curatenie si prin cei existenti, multi chiar nu isi merita statutul de expert.

Felicitari, Monica!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vai de mine! Spuneam unui prieten ca... iata, incep sa dau copy/paste: Eu nu pot nici sa semnez o hartie, ca o fac exact ca primarul! Mie imi place anonimatul meu!
Ajunge cu atata copy/paste ca ajung sa-mi dezgolesc sufletul de tot! Eu zic ca e o responsabilitate, destul de mare, ca stiu eu o furni, un HepHap, un Zbenguici, o eu_o_mare_enigma, un Conte...(doamne, cati sunteti!) care sunt si mai si...insa stiu ca va veni vremea sa postez eu o astfel de "intrebare" pentru expertii de ei!
Nu prea ma pricep sa multumesc si de aceea,
Va imbratisez!
Monica

23 răspunsuri:
| JesterRO a răspuns:

De acord cu tine!

| Misterious a răspuns:

Felicitari happy

leonardk
| leonardk a răspuns:

Subscriu in totalitate. Felicitari si succes!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Monika felicitari happy
enigmo da nume mai, cine nu merita? Norodul vrea nume, vrem nume... vrem nume... vrem nume laughing tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@bro-daca as da nume as fi subiectiv.prefer sa o faca adminii. laughing

| Silvia a răspuns:

In sfarsiiiit! whew!
Hai ca am facut`o si p`asta!hee hee
Felicitarile mele, Dmonikwinking love struck big grin
Si eu consider ca meritai acest "statut" big grin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Felicitari happy sper ca urmatorul va fi hep hap

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@brianna-si eu sper la fel. sper sa il pot felicita si pe el saptamana viitoare asa cum am facut acum cu Monica.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Felicitari, Monica! Asa da! Chiar ma intrebam cum de nu e Monica expert.
Si dreptate, se facu!

nony
| nony a răspuns:

Sincere felicitari.Esti o luminita in intunericul siteului. te vad de la departare.si ma indrept exact acolo unde esti happy

cami
| cami a răspuns:

Felicitari, bravo, toate urarile bune happy. Ne bucuram ca ne onorati mereu cu rapunsuri de calitate si totodata bune de urmat.
@brianna, mi-ai luat-o inainte tongue
@BRO ...cula?!? rolling on the floor ce-i aia "incogito"?
@enigma cat am putut sa rad cu asteptatul in usa... rolling on the floor, mi te si imaginam la o masuta, sezand, luandu-i interviu' lu' nony laughing

| lia a răspuns:

Felicitarile mele, Monica!
Si felicitarile mele Enigma pentru aceasta postare.happy

| psiholoaga a răspuns:

Enigma, as vrea sa spun ca am incredere ca siteul face un pas inainte, dar esti convins ca nu e o exceptie in ultimul timp? Sa nu ne pripim, stimabile; sa vedem si "unsii" de saptamanile viitoare ca sa ne asiguram ca exceptia devine regula.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am lipsit motivat. Prietena mea a aflat ca e gravida, dupa ani de zile de incercari, deci...motiv de sarbatoare.
Oricum, ma bucur foarte mult pentru Monica. Mare doamna. Jos palaria! O adevarata experta in ceea ce inseamna...viata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Felicitari Dmonik! Mi-ar fi placut sa vad anuntul pe site asa cum se procedeaza de obicei. happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici nu m-am asezat bine pe scaun, ca ce vad: enigma cui credeti ca da fundita? Mie! Enigma, iubita, sa stii ca daca nu e cu tiltu gratuit, cardul e gol, n-am ce sa ofer in schimb!
@jester: de accord cu cine? Cu enigma sau cu mine? Sper ca cu mine…macar azi!
@Misterious: Multumesc!
@leonardk: multumesc, tu esti vestitorul meu!
@silvia:am citit sip e blog, esti draguta, dar am avut o clipa de mare surprindere cand am citit secventa" Hai ca am facut`o si p`asta!" )
@brianna: e si convingerea mea, desi mi se parea firesc ca in locul meu sa fie HepHap!
@conte: tu esti expert in ce vrei tu, n-ai nevoie de fundite pentru a obtine recunoasterea!
@ardnaxur1961: Chiar ma intrebam: de ce nu Ruxandra?
@nony: chiar ai reusit sa ma magulesti cum n-a facut-o nimeni! Stii cum ti-a iesit asta? Perfect! Esti facut sa complimentezi!
@cami: iubita, esti simpatica, dar daca mai folosesti a II-a plural, iti jur ca imi pun basma…. sa vezi atunci respect cat impun!
@HepHap: stiu ca esti atent la toate miscarile, adica raspunsurile, darn u ma simt urmarita, ma simt magulita! Cred ca nici nu merit atentia ta…si eu te urmaresc, fie vorba intre noi! tongue
@lia: Multumesc si …da, Enigma a fost la inaltime!
@furni: te-am pomenit pentru ca tu m-ai impresionat! Stii campania aceea "Jos palaria!"…tie ti-e dedicata!
@Taly: multumesc, insa daca mai spui mult, nu ma mai vad din nori! tongue
@Oliana: Iti multumesc…sa vezi cum e sa te anunte altii…sperietura, nu surprindere! Stii ca greu mi-a revenit culoarea in obraji? Stii!
Vai…numai cand aveam mesteri in casa mai striga cineva dupa mine: "sefaaa!" Haideti sa renuntam la adresarea asta...nu cred ca Ralucai ii place! Suna...peiorativ!
Si vreau sa va rog, e un soi de santaj sentimental, concentrati-va energiile si dotarea intelectuala spre alte zone, aspecte…positive, nu va irositi in certuri!
Va sarut, daca nu erati aici...hai! Fara comentarii! Sunteti tari!

| lololololol a răspuns:

nu cred ca Dmonik ar merita sa fie expert, si ar fi bine ca si adminii sa faca ordine prin expertii astia...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Felicitari Dmonik! Frumoasa si buna alegere s-a facut de data asta, speram ca de acum site-ul sa redevina ceea ce a fost si, de fiecare data cand avem un nou "expert" sa ne bucuram si sa fim de acord cu totii!
@enigma...foarte frumoase cuvinte ai ales pentru postarea asta... Astept sa te vad in uniforma de "expert TPU" ca sa te pot felicita si pe tine...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si acum vin si eu din urma in viteza, aaa...am uitat... aha gata stiuhee hee Felicitari Monica!
Einstein daca ar fi avut cont pe TPU nu ar fi devenit niciodata expert pentru ca era un om dezordonat si tot timpul ti-ar fi spus adevarul si nu ar fi batut campii cu tastatura, ma bag inapoi in vzuina hai pabatting eyelashes
P. S. chiar meriti Monica asta o stiam si eu, acum ma gandesc daca e vreo eroare sau lumea incepe sa fie interesata de raspunsuri bune si sa le si aprecieze in acelasi timp, bye happy
P.S.era sa uit, @enigma am pus o sticla de vin la "invechit"-am scris pe ea "eu_o_mare_enigma expert TPU"...acum depinde de tine cand o sa-l bei, cand vei iesi la pensie sau saptamana viitoare?
Hai pabatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu am priceput cine si de ce s-a suparat! Felicitari, dmonik!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@taly, nu o spun cu rautate, dar ai vazut la Dmonik vreo intrebare la care a ajutat? Nu! Toate funditele si majoritatea raspunsurile sunt doar conversationale, intrebarile nu mai sunt intrebari in care sa se ceara ajutorul.
O fi ea cu lectie de viata dar in TOATE raspunsurile castigatoare au fost doar opinii. La inceput aveam si eu, dar de la o vreme mi-am zis: NU, eu sunt aici ca sa ajut si de acum incolo raspund doar la intrebarile care au sens, si prin care raspunsul meu poate fi folositor dragilor.
Dmonik, nu am ziso cu rautate!
Dar sunt putini experti care ar trebui sa fie cu adevarat experti, si nu cred ca Dmonik e printre ei, nu ma intereseaza aici eficacitatea delooc, e important sa ajuti!
Si aici, 75% din intrebari sunt intrebari in care sa ni se ceara opiniile, doar noaptea daca stai mai vezi vreo intrebare normala.
O noapte linistita

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@ taly, revin!
Mie intr-un loc de expertii astia, fara orangeul ala sau cu, o persoana are acelasi respect din partea mea, cum ar fi pentru enigla flav nony etc, eu o sai respect chiar daca nu au cerculetzul, dar nu cred ca o sa cresc in ochii unora daca o sa am patratelul, de altfel suntem toti pentru unii si AR TREBUI sa fim egali, dar nu suntem.
Experti ar trebui sa fie numiti aceia care dau doar raspunsuri folositoare nu conversationale! Psiholoaga tot a coborat putin, in ultimul timp am vazut-o sa puna raspunsuri la toate intrebarile, legiuitoarea si brigaela merita pe deplin acest titlu, si mai sunt de astia.
Sincer mie pofiq de expertii astia!

auran
| auran a răspuns:

Felicitari Monica!