| InghetataDeCapsuniD a întrebat:

In teorie daca vei canta ceva pe messenger, dupa o piesa, te numesti muzician? Nu in spatiul public, doar virtual.

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Nu. Daca joci fotbal in spatele casei nu te numesti fotbalist.

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Te numești virtuos virtual.

| Michaeel a răspuns:

Muzicianul e omul care compune, scrie si canta muzica si face asta pentru a trai.Nu se poate numii muzician ultimul om, de exemplu Selaru' ala, scoate ''muzica'' dar unul care el nu se poate numii muzician.Trebuie si omul sa aiba anumite studii muzicale si sa aiba idee despre arta muzicii.Degeaba canti ceva pe messanger ca asta nu te face muzician.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. Ca şi cum statul în garaj nu te face maşină.