| Koba12345 a întrebat:

In zilele trecute am scris pe TPU ca meciu Romania-Olanda se va termina 0-3. Si am ghicit scor corect. daca pariam aveam cota de 9+
https://www.tpu.ro/sport/califfficareee-ce-ziceti-batem- pe-olanda/#19385918
în 27 Iunie | Koba12345 a răspuns:
Romania-Olanda Scor: 0-3

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

~daca pariam aveam cota de 9+~

ehe, și baba era ministru de război dacă avea...

| Koba12345 explică (pentru sierra1):

Demult eram parior inrait, si prindeam meciuri da si pierdeam iar cand am tras linie nu prea mai eram pe castig

| LisaJulie a răspuns:

Eu nu imi dau seama cum mereu înainte de meci vine cineva și spune exact dad exact scorul