| anonim_4396 a întrebat:

In ziua de azi sportul preferat de toti, si din ce in ce mai multi, a devenit sexul. Asta o stie toata lumea. Dar ma uitam mai mult la baietii de varsta mea, 20- 21 de ani, cand ii vad cu fete de 14 15 ani, deja ma apuca durerea de cap. Eu unu nu vad nimic ce sa ma atraga la asa ceva, poate doar corpul, dar si aia dispare imediat cand imi amintesc varsta. Dau din una in alta. ieri am fost la doctor din anumite probleme, cred ca am astepta vreo ora si ceva. Dupa 10 minute a venit si o fata. In toata sala de mosi, noi 2 eram singurii tinerei. Era imbracata normal, cred. Cat despre farduri, cred ca le-a folosit pe toate existente ( desigur ). Si ma uitam la ea, nu cred ca avea 15 ani, dar arata mai bine ca multe fete la 20 de ani. avea forme si restul. SI in mintea mea ma gandeam " cati idioti in postura mea nu s-ar fi dat deja la ea, poate poate au patetici parte de sex in noaptea asta ". Dar in acelasi moment ma gandeam (culmea culmei) oarecum, nu e doar vina lor ca s-au invatat sa proasteasca sau chiar doar sa vorbeasca cu fete atat de mici. La ce ma refer. Chiar saptamana trecuta vorbeam cu amicul meu bun la munca despre varul lui. Ala are 19 ani. Si ii place de una de 17 ani. Dar dupa cateva incercari, ea i-a zis sa o lase in pace ca nu are chef sa se intalneasca "cu cineva ca el". Si eu l-am intrebat pe amicul asta, la ce se refera : El a fost scurt si la obiect. "" Cu baiatul care vine cu masina in fata casei te poti da mare chiar daca o vrea doar pentru corpul ei, dar pe "prostul" care vine cu un bucher de flori si mergi cu autobuzul, nu te poti da mare"". SI ma gandeam, daca aia la doar 17 ani are asa pretentii, ce naiba sa mai zic de altele la 25 sai mai mult. Si cu toate astea spuse, credeti ca e bine sa zicem doar "unite penibilul ala de 21 de ani cu un copil de 16 ani- Ce? Nu stie sa vorbeasca cu una de varsta lui?" sau sa zicem ca trebuie sa ne gandim si la alti factori inainte?

Ca sa lamuresc ceva, mi se parea airea / penibil sa vad pe unu de 21 cu una de 15 ani. SI nu, nu ma refer ca diferenta de varsta e mare, e diferenta de mentalitate dintre ei. "fata e mai matura" aia a fost adevarat pe vremea lui bunica, acum numai inseamna nimic, e o prostie. Dar eu zic, ca una e sa fii 21 15, si alta e 26 20. parerea mea. cine are alta, "good for you". fiecare cu mentalitatea lui!

Răspuns Câştigător
| CodrutEnergy a răspuns:

Ce vrei tu de fapt cu intrebarile astea, Endoryus?laughing
Ce tot o tragi atat cu dezbateri despre lumea submediocra? Care-i rostul? Toti oamenii sanatosi la cap sunt constienti de chestiile astea atat de comune, spui niste lucruri evidente.Ce anume de raspunsuri vrei pana la urma la intrebari de genul? Sa-ti zicem cata dreptate ai si cat de rari sunt oamenii ca tine?
Ok, esti un tip cu capul pe umeri dar stai linistit ca mai suntem destui asa.

32 răspunsuri:
| matematician a răspuns (pentru anonim_4396):

Ciudate sunt caile plictiselii laughing)), alt argument nu am big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru matematician):

laughing e bun si ala. decat nimic--