| Zozola a întrebat:

Incepe scoalaa!happy >Fericiti?:

Răspuns Câştigător
| oanageorgiana a răspuns:

Da, chiar mi-e dor de scoala, dar mai ales de colegi happy

8 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Sincer nu sunt fericita pentru ca semestrul 2 va fi unul greu si voi da si examenul de sfarsit de clasa a8a deci numai pot.Mediile mele sunt bune, dar tot imi e frica.
Totusi va doresc un sem.2 cu note bune si evenimente placutehappy

| Doηηa a răspuns:

Chiar deloc...

| MioaraParalescu a răspuns:

Pai fiecare iii place cumva...eu nu prea invat, si nu imi place. Poate celor care invata si au note bune, le place happy

| Mary24 a răspuns:

Nuuuuuu I don't want to see

| alynutza_4997 a răspuns:

Daca tu ai avea la medii numai 8-9-10 si ar trebui sa termini anul cu premiul intai cum te-ai simtii?
oh doamne omoara-ma. vreau sa ma impuste cineva si acum chiar nu exagerez eu chiar vreau sa mor dar mi-e frica sa ma sinucid
nu pot s-o fac vreau doar sa ma omoare cineva sa scap de viata asta sa ma nasc ca o pasare

| Zozola explică (pentru alynutza_4997):

Ododo.stai calma. exista lucruri si vor exista mult mai rele decat scoala.happy

| Cyclon3 a răspuns:

As fi mai fericit daca as muri sincer sa fiu decat sa merg la scoala...

| Melllysa a răspuns:

Nu cred ca este cineva fericit de acest lucruhappy...sau poate sunt si uniii fericiti ca incep scoala...eu personal nu sunt deloc:-p