| anyska a întrebat:

Injuri?
De ce aceasta intrebare? Pentru ca la scoala la mine 98 % dintre copii injura!
Fundita pentru cei ce detaliaza putin raspunsul dar si pentru cel mai sincer raspuns.

Daca rapunsul vostru e da atunci va zic ceva : nu sunteti mai "cool " daca injurati. Ba din contra.
Daca nu injurati : foarteee bine!

Răspuns Câştigător
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Nu înjur pentru că nu ştiu nu îmi stă în caracter. Dacă sunt extrem de nervoasă e posibil să spun cuvinte care dor dar nu înjurături ci pur şi simplu cuvinte. E normal ca la tine la şcoală copii să înjure e vorba de cum ai spus şi tu să fi " cool" e păcat pentru că dacă se obişnuiesc aşa cu greu renunţă la acest limbaj. Baftă!

7 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Eu mai injur cand ma enervez blushing eh, anturaju...

| ShaRk_7788 a răspuns:

Da, injur. Dar numai cand sunt foarte nervos pe o persoana.Pt ca de obicei sunt o persoana pacifista.La fel si la scoala mea 90 la suta din elevi injura. Iar eu sunt 0, 6 % din aceea.stiu si eu ca nu e bine sa injuri dar nu orice vorba de exemplu Pu... sau Piz. Sau Mu... este consideratta injuratura.Pentru ca ele sunt forme populare ale unor parti din corp.Aceste forme care astazi sunt considerate injuraturi, acum 100-200 de ani se foloseau des in loc de penis, vagin sau gura, fata. Sper ca te-am lamuritwinking.

| anss23 a răspuns:

Nu prea injur decat daca, e enrveaza cineva fooarte tare dar in general zic doar "naiba" in cel mai rau caz.happylaughing

| greenapple a răspuns:

In minte uneori. Dar nu de astea de biserica ci "ce i-as rupe gatu' "laughing
Ei cred ca sunt cool dar de fapt cu needucati!
E o moda acum, sunt smecheri daca injura, mie sincer mi se pare ca is prosti!winking

| Libelle a răspuns:

De cand m-am impartasit si am inceput sa merg si eu la biserica 3 duminici pe luna +sarbatorile, si sa mai si tin post m-am lasat si de injurat, de vorbit urat. mi se pare ca cu cat injur mai mult, cu cat am ganduri rele despre oameni cu atat imi fac mie mai mult rau, si nu vreau asta.

| Laminin a răspuns:

Hei!
Eu nu injur, pentru ca sunt crestina happy
Gbu :]

| Razvan a răspuns:

Injur rar cu glas tare.Asa in gand e jaleoh go on