| Anonoim a întrebat:

Inna, dezbracata in videoclipul Sun Is Up (foto) http://www.peaici.ro/inna-dezbracata-in-videoclipul-sun- is-up-foto/
pentru cel mai tare com dau finditza

Răspuns Câştigător
| ADIvreaFUNDITA a răspuns:

Ce poti sa zici de niste poze in care se vede gatu si fata?! cand m-am uitat am crezut ca o sa fie inna cu tot corpul desbracata in anumite pozitii laughing. Nou n-am ce coment sa las la el in afara de ''ina esti faina, talentata si sexi ca in todeauna. Avem vreo sansa sa te vedem dezbracata dea totu? laughing ''.