| energia a întrebat:

Intr-o seara am visat ca am luat 3 la testul de la mate, cand colo am luat 8... in alta seara am visat ca am luat 10 si am luat 7. Aveti vreo explicatie? sad

Răspuns Câştigător
| 393Dan a răspuns:

Da, extraterestrii probabil au versiunea lor de Youtube intergalactic si iti fac farse in fiecare noapte incarcandu-le acolo pentru miliarde de vizionari.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde, uneori te subapreciezei, iar alteori te supraapreciezi. Explicatia este ca e ceva normal, uneori avem asteptari care nu coincid cu realitatea.

| energia explică:

393Dan, raspunsul tau m-a facut sa rad. Si lol, sunt constienta ca nu e adevarat ce-ai zis. big grin