| Andreea010100 a întrebat:

Intr-o vacanta am fost in Franta (acum 2 ani) si am intalnit un baiat de care eu m-am indragostit si el la fel. Ne-am sarutat, era o scanteie intre noi...dar, eu am plecat la sfarsitul vacantei si nu l-am mai vazut niciodata...Dar, peste 2 ani (ieri) l-am gasit pe Facebook, dar din pacate nu e activ! Si si-a setat ca cei din alta tara sa nu poata sa ii trimita cerere de prietenie. Din fericire am gasit-o si pe sora lui, dar nici ea nu e activa. Nu a mai intrat pe Facebook din august! Si imi e dor de el foarte foarte foarte tare! Ce sa fac sa pot vorbi cu el?

3 răspunsuri:
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Intra in conversatie cu cineva din Franta, intreaba la inceput despre viata de elev, ce mai este la moda si pe urma incerci sa spui ca ai cunsocut si tu un baiat, bla bla bla, dupa care rogi persoana respectiva sa-i trimita mesaj francezului, capisci? pardon.....comprendre? bafta!

| Andreea010100 explică (pentru SpitalulDeGlumeti):

Asa....acm l-am gasit pe fbk, mi-a acceptat cererea de prietenie si l-am intrebat daca ma mai stie, i-am zis ca mi-e dor de el si ca il iubesc. El mi-a raspuns si mi-a zis ca ma mai stie si a zis " tu m'aime encore" adica " tu ma mai iubesti inca". Dupa i-am zis ca daca-i face placere sa-mi mai scrie, si dupa mi-a zis iar " deci ma mai iubesti inca", iar eu i-am zis " da, dar tu?". Credeti ca ma mai place dupa 3 ani?

| SpitalulDeGlumeti a răspuns (pentru Andreea010100):

A dat exemplu de baiat bine educat si politicos, ochii care nu se vad se uita