| anonim_4396 a întrebat:

Intr-un articol din Bravo Girl scria ce fete ii plac lui Justin Bieber. Puteteti sa-mi ziceti si mie ce scria pls dau funda+vot

8 răspunsuri:
| ahlrh a răspuns:

Cu un simplu search pe Google găsești acest lucru EXACT! la primele articole afișate.
Poftim un exemplu:
www.utv.ro/muzica/urban/justin-bieber-a-dezvaluit-ce-gen-de-fete-ii-plac

-

Dar, ce?
Crezi că o să prinzi un loc sau un bilet lângă/în patul lui JB?
Neah, Selena Gomez e norocoasa.

| anonim_4396 explică (pentru ahlrh):

Ala nu e abuz de voturi. Abuz = exces iar a a dat doar un stupid si nefolositor.

| ahlrh a răspuns (pentru anonim_4396):

De acord, dar a folosit mouse-ul în mod neinteligent.

| anonim_4396 explică (pentru ahlrh):

Eh, nu e o crima big grin. Treci si tu cu vederea.

| Ania_3910 a răspuns:

Adica nu am voie sa stiu asica LOL nu sunt asade proasta stiu cai cu Selena. Si ca nu o sa fiu cu el.

| anonim_4396 explică (pentru Ania_3910):

Pai si ce voiai sa afli? Crezi ca avem documente secrete in calculator?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

În loc să-mi dai stupid și nefolositor în mod neinteligent mai bine mi-ai mulțumii că te-am ajutat (parțial) corect.
Ai abuzat de titlul tău, senior. Ar trebuii să-ți trimit profilul și captura la contact dar am încetat să mă mai obosesc, sau? thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu are voie sau NEvoie? Mie mi-a dat in ochi.
Vad ca vorbeste incontinuu, dintr-o singura respiratie, apreciaza ca nici nu stie sa foloseasca un semn de punctuatie.