| CuOrE23 a întrebat:

Intrebare atat pentru fete cat si pentru baieti:
ce parere aveti despre fetele scunde pana in 1.60 m?
fundita cel mai detaliat raspuns
va pup

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Sunt tot oameni ca toţi oamenii, nu trebuie să fim răi, fiecare cum ne lasă Dumnezeu pe pământ.
Te pup!

| CuOrE23 explică (pentru anonim_4396):

Eu sunt micuta de inaltime si uneori ma simt putin inferioara fata de celelalte fete, dar avantajul meu e ca am cate putin din toate.
multumesc
pupici

16 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Sincer pentru mine nu conteaza inaltimea, fiecare este asa cum la inzestrat mama natura

| Shammal a răspuns:

Le iubesc, din punctul asta de vedere sunt perfecte pentru mine, pe la 1.62 "ma termin" si eu laughing

| Upz0r3 a răspuns:

La 1,60 nu esti chiar scunda...cati ani ai? Daca ai pana in 18 ani o sa te mai inalti, depinde si de parintii tai...dar la 1, 60 e OK.

| CuOrE23 explică (pentru Upz0r3):

22....hihihi
din pacate nu mai am sanse sa ma inalt, dar m-am obisnui si mi-e bine asa
bine nu pot sa spun ca nu mi-ar fi placut sa am 1.70 picioare lungi alea alea... in fine
va puup

| quickly a răspuns:

Mie sincer chiar imi plac, mi se par dragute asa mici big grin Nu pot sa fiu cu una mai inalta ca mine cu un cap, nu?laughing)

| neutrino a răspuns:

Frumusetea si inteligenta unei fete nu au legatura cu inaltimea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu fetele scunde nu am nimic, atât cât sunt de treabă. Cu băieții e altă treabă, numai peste pitici dai(sau cel puțin dau eu), și e așa ciudat laughing

| NuMaContrazice a răspuns:

Daca sunt si sexy cat de cat si destepte sunt perfecte big grin

| e1xtz a răspuns:

Hihi.daca estis exy.nu conteaza. daca e bine proportionata, carnea tare, un pic de sport...e ok..acum na, nu e foarte potrivit pentru un baiat de 1.90 peste, dar asta e altcevahappy

| MrAnderson a răspuns:

Salut,

Nu e nimic rau in a fi mai scunda, mai ales daca ai grija sa mentii proportiile.
Fetele scunde sunt mai finute, si sunt frumoase. Au nevoie sa baieti care sa le protejeze, si sa le fie aproape mereu.

| july00 a răspuns:

Hei fetele la 1.60 sunt scunde? nu prea cred!

| CuOrE23 explică (pentru july00):

Pana in 1.60
adica nu mai mult de 1.60
sper ca nu m-am exprimat gresit
eu am 1.57 big grin

| Schatzyyyyy a răspuns:

Toti suntem oameni indiferent ce inaltime aveam sau cat de grasi/slabi suntem! Cine ne place, ne place asa cum sunt!

| ktlina a răspuns:

Mie mi se par sexy mai bine micuta si draguta decat girafa (ma refer la alea peste 1.85)

| M4SOnIC a răspuns:

Sunt la fel rolling on the floor