| adyth a întrebat:

Intrebare bomba laughing ce stiti despre copii astia indigo .si de cristal si mai stiu eu ce alte panarame de genul big grin
Am vazut si eu odata undeva...ca mare ti'e internetul si nenumarate aberatiile care se gasesc in el...despre superfenomenul 2012... ceva legat de "aureolele" copiilor nascuti in nu stiu ce perioade... mi'e sila sa mai gugalesc si sa acumulez informatia. vreau pe scurt .se ofera cineva? big grin

Răspuns Câştigător
| Jonsdottir a răspuns:

Deci e cam asa:copii care s-au nascut intre 1990-2000 sunt copii indigo (inteligenti) si cei nascuti dupa 2000 sunt copii cristal (inteligenti dar fragili, adica plang foarte repede, se lovesc foarte usor, ii deranjeaza orice cuvant urat despre ei)
eu sunt idigo (ce ma enerveaza cuvantul astahee hee )in '98winking

3 răspunsuri:
nony
| nony a răspuns:

Pure inventii ca sa impresioneze fraieri si sa prosteasca pe creduliwinking
Cum a fost si cu anul 2000.ca eram gata gata sa fac viol.ca imi era frica ca mor virgin rolling on the floor.
Acum serios.nu cred in vrajeala la uni care viseaza noaptea un rahat si a doua zi ne spune ca rahatu e de pe Martewinking

Stefan
| Stefan a răspuns:

Cred ca trebuie sa fii explicit, nu te înteleg!

| Ellena a răspuns:

Pentru ce sa se ofere?thinking