| afur1sit a întrebat:

Intrebare intrebatoare straight face Cum pot sa ma las de bagat banii la slots (masinute) pur si simplu.cand trec pe langa o agentie loto sau de pariuri. parca ma trage ceva spre ele. cand ies in oras evit sa trec pe langa agentii dar degeaba.ca pana seara tot acolo ajung. straight face parca ma striga Mamona (zeul banilor laughing "vino si baga ceva bani aici, ca o sa ii inmultesti". parca asa zice laughing) Daca are cineva un "antidot". sa mi`l spuna si mie big grin

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dca nu da norocul cel mare peste tine, vei muri sarac, dar ii vei imbogati pe altii. e bine. daca vine foarte tarziu, norocul, cand nu vei mai avea ce sa faci cu banii, vei construi un wc public, sa se c... e toti in norocul tau. daca-ti vei chibzui bine banutii, intr-o viata de om poate se prinde ceva si de tine.lasa visele si vino cu picioarele pe pamant.