| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru ambele sexe. Din punctul vostru de vedere cine arata mai epic/iconic/sexy? Milla Jovovich sau Mila Kunis? Si de ce credeti astfel?

Pentru cine nu prea le stie bine, Google it dupa ambele actrite.

Răspuns Câştigător
| CodrutEnergy a răspuns:

Clar Milla Jovovich! Arata BESTIAL.Chiar si gravida, chiar si dupa ce a nascut, in posturi super uzuale de zi cu zi, oricunde, e hot.

6 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Eu unul o prefer pe Mila Jovovich.

| anonim_4396 explică (pentru AFR81):

Barbat serios. big grin Majoritatea puștanilor sunt în limbă după Kunis.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ambele arată super dar părerea mea e că Mila Kunis este mai tare.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Pentru mine Kunis e o fetiscana, dar Jovovich e o femeie fatala. Si poate ca si rolul din Resident Evil are de-a face thinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai bine Craig Horner

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A 2.