| KiwibibiIa a întrebat:

Intrebare pentru astia rockeri/rapperi sau ce natii ati mai fi... Ati avut vreodata momente in care a iesit manelistul din voi?

11 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Zilnic, maneaua te scapa de griji

| RAY a răspuns (pentru whatevernvm):

Ce manea te scapa de griji?

| whatevernvm a răspuns (pentru RAY):

Toateee

| RAY a răspuns (pentru whatevernvm):

Https://www.youtube.com/watch?v=TL6PWAeatXM
ia sa vedem ce dracusorii scoate asta din tine

| whatevernvm a răspuns (pentru RAY):

Ton de apel direct

| T0T a răspuns:

Nu ești tu kiwibibila? Dacă da, vezi că trebuie să mă ignori și de pe contul ăsta și să știi că nu ai voie cu conturi multiple.

| T0T a răspuns:

Cu siguranță că știai, te-au afectat mult vorbele mele aduse imaginatului tău chip frumos sad

Răspuns utilizator avertizat
| Xelon a răspuns:

Nu are rost sa mint, cand merg la un chef normal ca ascult si manele, nu imi pot imagina o petrcere doar cu muzica rap de exemplu...

| Horusss a răspuns:

Nup,pentru mine manelele reprezinta incultura si pe mine acest cuvant chiar nu ma defineste, dar nu am nimic cu oamenii care asculta.

Răspuns utilizator avertizat