| Maria1927 a întrebat:

Intrebare pentru baieti(ce va intereseaza cel mai mult intr-o revista pentru adolescenti?)

11 răspunsuri:
| Hirako a răspuns:

Grosimea.Daca are putine pagini nu arde destul si ramane frig in camera.

Răspuns utilizator avertizat
| IMC90 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Filtre, nu tigari laughing

Răspuns utilizator avertizat
| IMC90 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Nu happy Ca sa poti rula cuiul, ai nevoie de un filtru din carton. Unele reviste au copertile mai tari, si sunt ideale rolling on the floor
''Vrei sa aspiri ca nebunu?''
Normal. Daca filtrul e subitre, risti sa se infunde cuiu rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| IMC90 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Pai nu? Astea-s placerile vietii rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La ce " reviste pentru adolescenti " avem noi in tara, pot zice sigur ca nimic.

| Maria1927 explică (pentru anonim_4396):

Eu vreau sa fac una si vreau pareri

| Pitbull305 a răspuns:

Poi revistele din Romania de adolescenti nu sunt pentru adolescenti si doar se numesc reviste pentru adolescenti.

| Florina4you a răspuns:

Masinile,tunig,audio,fete,bancuri thinking