| Chirodeadavid a întrebat:

Întrebare pentru baieti voi aveți haine ce culoarea mov? Dacă da au răs prieteni de voi?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Snobismul care l-am intalnit la unii romani, este de neegalat!
De ce trebuie sa iti pese de ce rade unul sau altul, cum se imbraca unul si altul, cand ar trebui sa ai suficient creier si sa decizi singur, fara sa copii sau fara sa astepti intotdaeuna ca altii sa te aprobe?
De ce trebuie sa imbraci numai lucruri de firma, daca esti un om modest si parintii nu-si permit sa-ti cumpere. De ce urli si iti fortezi parintii sa-ti cumpere ceea ce ei nu-si permit?
De ce faci lucruri asa cum vor altii, in loc sa ai bun simt si sa-ti intelegi parintii, adoptand un stil propriu, curat si simplu, care iti da mai multa valoare, decat sa copii tot ce poarta snobii?

| Holiday a răspuns:

De ce sa rada?!

| 1onur a răspuns:

Nu.

| JohnnydeFeer a răspuns:

Daca e un mov intunecat merge

| popapopica a răspuns:

De ce ar rade?
Dar vezi cum le asortezi cu restul hainelor.

| Delyae a răspuns:

Eu asociam cu roz…

| MihaitzaItza a răspuns:

Da, am 2 tricouri chiar...
De ce ar rade? Sunt oameni in toata firea