| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru baieti. Voua va place sau vi se pare atragator la o fata sa aiba o coafura de genul asta?

http://s3.postimg.org/gszm4vxnn/capture_20151021_120008. png

Nu ma refer neaparat la parul scurt, poate fii si lung. Mai mult la refer ca intro parte e tunsa scurt ca un baiat. Nu stiu voi dar mie mereu mi-a placut la o fata sa aiba parul lung si voluminos sau "lins" cum se zice. Stiu ca sunt mereu pareri diferite peste tot dar nu stiu de ce fetele si-ar strica parul cu asa coafuri.

Voi ce ziceti? Va place coafuri de genul? Va atrage mai mult o fata cu parul ca cea din poza?

16 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Daca o tin de oras da,dar daca trec prin o comuna ceva, sau sat, ce dracu fac? O bag in porbagaj, o tund de tot? Ai idee cum se uita oameni in orase mici sau in sate la asa ceva laughing? E draguta, insa o fi vreo animatoare ceva.Si eu am vazut acum cativa ani(un an 2) o fetita de 16 anisori, barbierita pe o parte a capului, eu find ras total in cap.Am intrebat-o daca i s-a terminat spuma de ras, ca o rezolv eu bucuros happy

| anonim_4396 explică (pentru Liviu):

"O bag in porbagaj" rolling on the floor) ti-am zis eu ca nu esti normal

| Liviu a răspuns (pentru anonim_4396):

Ba is foarte normal blushing cum spuneam,fiecare om are cate un pitic/pasarica pe creier, eu am cateva colonii, deci uneori mai vin si rudele la pitici/pasarici, sa vezi atunci laughing eu de obicei is gafist(fac gafe des blushing unele grave de imi vine sa intru in pamant, altele de mor eu de ras ) laughing

| KodrutZ a răspuns:

Poate fi interesant. La urma-urmei, p&6a nu are decit un ochi, si ala orb.

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Sunt curios, ai primit vreun mesaj de "dragoste" pana acum de la fete aici? uneori bagi o perla de asta laughing.

| KodrutZ a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu inca. Nu ca m-ar afecta in mod deosebit. E o perla plina de realism. tongue

| anonim_4396 explică (pentru KodrutZ):

Asa e cand nu esti de acord cu o fata si nu o pupi in dos. esti misogin laughing. mai nou am vazut ca si la cineva cu multa scoala, tot te ia cu " nu gandim la fel" la prima chestie in care nu esti de acord cu ea. patetic

| Wehrmacht a răspuns:

Da,dar nu la toate.Nu stiu cum sa explic...imi plac frizurile de genu' ala doar la fetele mai "periculoase", adica alea care arata mai dur si cele care incearca sa dea un zambet dulceag da' arata ca niste psihopate.La restul' mi-e absolut indiferent.
Cam astea 2 sunt criteriile in functie de care-mi place sau nu genu' ala de frizuri la o fata.
Cand vad una asa imi da impresia ca poti sa ma comport si sa vorbesc mai liber si sper sa fie asa.
Si da, pe langa faptul' ca-mi plac ma si atrag.In mare, e ceva "Mama ce mi-as infinge mana in ciufu' ei", nu detaliez ca n-am chef sa vad comentarii de "protectia zanelor".

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu imi place.
Sincer, nici la baieti nu-mi place, dar la fete.
E prea de tranzitie intre sexe. Dafaq

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

La baieti nu ma doare, sunt hetero laughing. oricum, la ce au si baietii in cap am incetat sa le mai bag in seama parul. rareori vad baietii care sunt tunsi ca mine, adica scurt sau din cand in cand ma mai tund in V

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mi se pare o frizura de transsexual, sincer, de aia ziceam. Jumatate baiat, jumatate fata.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stii cum sta treaba la mine? Nu îmi pasa. Atata timp cat fata emana veselie si bunăstare, si are trasaturile plăcute privirii, poate avea in cap si zeci de cocuri. Probabil sunt un ciudat, dar asa vad eu lucrurile. Mi se pare normal ca unei fete sa nu ii pese ce crede restul si isi aranjează parul cum are ea chef.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

laughing nu am zis ca trebuie sa faca toate cum imi place mie. doar ca mie mi se pare ca isi pierde din frumusete. depinde de gusturi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde de gusturi, corect.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate, cât îmi plac tipele de genul ăsta...
Mi se întărește instant când văd o femeie rasă parțial.

Eva Simons, Christy Mack...

| Ciumpi35 a răspuns:

Daca ar avea parul lung, da. Dar imi place gen eh, dragut. Nu cred ca m-ar atrage serios o persoana cu genul asta de coafura.