| Eroare404 a întrebat:

Intrebare pentru barbati:ce apreciati si ce va deranjeaza la o femeie?

8 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

As aprecia felul cum se comporta si cum m-ar face sa zambesc mai mereu din mai orice. Sa vad cum incearca sa faca lucruri si chiar daca reuseste sau nu, ar da dovada de intelepciune sa zic asa. Dar bine, imi place si cand se enerveaza, mai ales pe mine si e asa amuzanta, si ma face sa imi para rau sau sa ma supar eu, dar in timpul asta stie ce face si da de inteles ca totul o sa fie bine.
Ce m-ar deranja? Asta nu prea stiu. Cred ca felul de a nu ma lasa sa ii dau o explicatie pentru ceva ce nu e asa sau atunci cand zice "las-o balta". Sau cand vede ca imi pasa de ceva si ea stie asta si totusi nu ar arata nici 1% importanta acelui lucru. Adica in sensul de q "respecta" macar faptul ca mie mi-ar place si nu ar "distruge" acel lucru...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as aprecia sinceritatea inainte de toate,as aprecia sa creada in lucrurile pe care le vorbesc, multe din ele nu stiu ce-i cu viata lor, si ce vor de la viata, si mult mai multe, da astea sunt importante.

| RAY a răspuns:

In primul rand la sexul opus indiferent de sex ne intereseaza fizicul, asta e pe primul loc aspectul fizic, apoi desigur daca vrei o relatie cu cineva conteaza caracterul acelei persoane, eu peronal nu apreciez nimic find total dezamagit de sexul opus apreciez ipocrizia, falscitatea lor si cum sunt asa bune manipulatoare emotionale

| T0T a răspuns:

Depinde.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Banii si inclinatia catre deepthroat!

N-am timp sa-ti spun ce nu imi place la ele, am si eu o viata...

| ShaOfHatred a răspuns:

Pai.
La o fata as aprecia modestia si bucuria ei (trebuie cineva sa umple golul din mine).As aprecia enuziasmul ei si curiozitatea, ea sa traga de mine cand vrea ceva si eu nu vreau, si sa nu o pot refuza.Sa aiba spirit de gasca sa nu fie ca celelalte fete.
Ce m-ar deranja? M-ar deranja o atitudine de piti, care sa ma compare cu altii, si sa nu am dreptul la un cuvant in fata ei.

"Am boala pe femeile care nu inteleg barbatii, si am boala pe barbatii care se freaca cu barbati."

| LoveSleep a răspuns:

La care femeie?

| Analytical a răspuns:

Tu ai o problema, bine mai multe. Si nu ma refer la tine exclusiv, ci la altarul tau deasupra gainii.