| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru cei care vizioneaza telenovea"Cameleonii":Cum pot sa-mi fac parul ca Solange(Sol)...raspunsuri rapide va rog{dau fundita pentru raspunsul cel mai bunwinking}+pasii pe care trebuie sa-i urmez

5 răspunsuri:
| Gipsy a răspuns:

Priveste mai bine.:X:X
http://images.google.ro/......tp?/imgres

| Diana7383 a răspuns:

Prima data iti impletesti in spic pe laturi (4 codite stanga 4 dreapta)

apoi suvita care a ramas in fata o dai pe spate

suvita asta +coditele de pe laturi le strangi la spate si le faci gen coc dar nu tot parul. prinzi in coc doar jumatate din par si apoi iti puii o clama sati lese jumatatea aia in spate si o tapezi. apoi parul care tia ramas lung jos in faci cu ondulatorul :*

uite

http://demifan1.sunphoto.ro/sherlyin_gonzales-solange_in_cameleonii/9961583

:*

| Diana7383 a răspuns:

Am uitat sa spun ca suvita din mijloc care o dai pe spate nu o dai pe toaata iti lesi bretonul in fata

scuze daca nu a inteles laughing

| anonim_3132 a răspuns:

Pai daca ai o placa creponata e perfect daca nu ai putea sa te speli pe cap apoi sa iti impletesti parul, dar asa multe suvite si sa il lasi pana dimineata. dar sa nu il usti ai apoi sa ili impletesti.il impletesti asa udbig grin. di apoi bretonu din partea stanga il pui peste frunte in partea dreapta si iti prinzi cu o agrafabig grin daca o sa fie dimineata prea voluminos ai putea sa folostesti spuma:d

| corina_6010 a răspuns:

Hei happy
vreau sa intreb si euhappy
ca nu am inteles
cum se face sol la spate acolo isi prinde coditele sau cum?