| LUe says:Arzi in Flacari BeiiBii a întrebat:

Intrebare pentru cei de la TPUbig grine ce nu mi-ati aprobat intrebarea care nu avea un caracter irelevant si nici obscen x-(! Am pus o intrebare despre materiile despre scoala si nu mi-ati aprobat? thinking Alte intrebari au caracter obscen si le-ati aprobat si pe al meu nu l-ati aprobat thinking Bravo Echipa TPU >=d >=d >=d! Multumesc pentru respingere laughing tongue

Răspuns Câştigător
| Emena a răspuns:

Poate ca sunt prea multe intrebari de genu` asta. e stresant sa gasesti pe TPU numai intrebari asa oh go on