| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru expertii TPU. de ce a-ti schimbat chat-ul ca nu se mai intelege nimic acolo si dupa cum am vazut multi iasa ca nu inteleg nimic.Se poate face ceva sa fie ca inainta? va multumesc

3 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

Nu noi l-am schimbat ci programatorii sait-ului... Poti sa o intrebi pe admin-ul nostru Raluca, care sunt motivele si care vor fi rezultatele pozitive care vor iesi din aceste schimbari.
Numai bine, Shinwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Nu nouă trebuie să te adresezi, ci Ralucăi la: contact@tpu.ro pentru o astfel de problemă.
Pa, pa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aha deci am gresit oricum poate doamna Raluca va vedea intrebarea si va reactiona la asteptarile noastre.