| NighTy a întrebat:

Intrebare pentru fete:
Ce cadou va asteptati sa va cumpere un baiat?(nu mai puneti raspunsuri aiurea gen:un trabant sau lamborghini sau ce bagati voi p acolotongue)
Funda pentru cel mai bun raspuns:X

Răspuns Câştigător
| FataCuChitaraMunților a răspuns:

O noapte romantică...petale de trandafiri, lumânări si toate cele. Dragoste, mai presus de toate. Într-o relaţie, partea materială este cea care contează cel mai puţin.Gesturile surprinzătoare sunt cele mai inovatoare. Mie, personal îmi displac băieţii care cheltuiesc 12/24 şi nu pun în prim plan sentimentele.Sentimentele sunt cele care contează cel mai mult.Banii nu au valoare.Acum îi ai, apoi se duc.Sentimentele le păstezi în suflet mereu.Baftă!

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Un tablou modernbatting eyelashes

| ραтяίcία a răspuns:

O esharfalove struck...pentru ca le ador
sau o palariewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-ar placea foartemult un lantisor eargint, cu cerceii.Sau niste cerceii mari, subtiri, si argintii.(succes)

| Piratul10 a răspuns:

Un inel de logodna!laughingfunny, right?

| anaisu a răspuns:

Pai nu trebuie sa fie ceva foarte scump trebuie mai mult sa fie semnificativ o inimioara un lantisor etc... ceva care sa arate ca te gandesti la ea nu ceva care arata pretul

cel putin asta e parerea mea happy baftahappy