| Raptor1234 a întrebat:

Intrebare pentru fete: Ce parere aveti de baietii/barbatii care se epileaza, se penseaza, isi prind parul in coada si poarte blugi stramti?
Adica, dupa parerea mea, daca mergi la sala si chiar ai muschi, nu mi se pare ca arati frumos cu muschi si cu ditamai "blana" pe piept. Sau la unii baieti le creste "monospranceana" si arata urat. Voi ce parere aveti de toate chestiile astea? Si m-ar interesa si parerea baietilor

7 răspunsuri:
| OldSoul a răspuns:

Parerea mea e ca si aia care merg cu gleznele la vedere sunt fete de treaba.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Parul prins in coada nu e doar de fete, a se vedea shaolinii japonezi sau chinezi, aici te-ai cam inselat.

| Emma30555 a răspuns:

Bărbații care se epilează mi se par cam efeminati. Și în general exagerările astea duc la efeminare. Poți sa te pensezi un pic sau sa te îngrijești dar nu sa începi sa semeni cu o fata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru fete sau nu cred ca poate iti raspunde oricine.

Cu blugii stramti chiar e o problema laughing dar culmea ca le sta bine astora care chiar au craci subtiri si sunt inalti. Le vine si lor bine pe corp imbracamintea si nu sta ca pe gard.
In urma cu cativa ani aratau dezastruos bietii de ei cu blugi din aia pentru picioare groase ca butoaiele si ei aveau scobitori.

Iar evident ca monospranceana si blana de pe piept si picioare mai trebuie inlaturate (deci nu prin epilare, dar macar scurtat cu un trimmer). Epilarea ramane totusi pentru sportivii de performanta sau bineinteles pentru femei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma poate o pustoaica de 14-15 ani mai e atrasa deoarece vede la artistii pop sau pe internet/TV asa modele.
Dar degeaba esti tu pensat, epilat, imbracat ca smenul dacã puti de la 10m.

Sunt pentru ingrijirea personalã si a parului, farã mono spranceana dar nici epilati, pensati si cu haine strâmte mai rãu ca niste fete.
Acum Depinde de menstruatia fetelor uneori le place mai mult draguti alteori ca un barbat adevarat.

"Adica, dupa parerea mea, daca mergi la sala si chiar ai muschi, nu mi se pare ca arati frumos cu muschi si cu ditamai "blana" pe piept. "
De ce nu arãti bine cu par pe piept? eu am putin si as vrea sa fiu tot negru, la ce fitness model dopat cu steroizi ai vazut tu epilat asa, daca ai 60 de kg si esti deshidratat poate se vede fain pieptul fara par dar in rest... daca ai pieptul mai mare decât o pustoaicã "sanii" o sa arãti super sexy fara pãr laughing

| gabriielaaa a răspuns:

Pai nu ma dau in vat dupa un barbat care arata ca cei de la resling, imi place barbati mai sesibili, ii par brute scuze baieti parerea mea dar un corp ce e decet metinut si ingrijit e atragator. fiecare femeie are genu ei de barbat unele ii plac pe cei musculosi, altele cu burtica, altele slabuti asa ca intrabate ce gen de femeie iti placa fica ca barbati suntem si noi diferite, apoi vezi daca te incradezi in ceritele ei noroc

| DenisaAvram a răspuns:

Totul e normal. Trăim într-o era în care ar trebui sa acceptam oamenii după personalitatea lor, Si nu după afișarea lor. Nu vad cum afectează personalitatea unui om.