| alessia a întrebat:

intrebare pentru fete.winking.:cum sa ai mainile de domnisoara? nu stiti la ce ma refer?hee heeadica sa fie albe si fine.stie careva? daca da spuneti-mi si mie.

Răspuns Câştigător
| Yumitsu a răspuns:

Sa nu stai cu mainele in ger(am in vedere toamna pune-ti manusi subtirele, iar iarna-ceva mai groase), da-le cu crema seara, dar inainte de asta spala-le cu apa calda.

1 răspuns:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Mainile unei domnisoare trebuie sa nu fie aspre, uleioase si asa mai departe.Pazeste-ti mainile de frig, poarta manusi pe timp de iarna, iar la unghii trebuie sa fie ingrijite, taiate, lacuite(date cu oja), si sa nu le rozi.
Sper ca te-am ajutat cat de cat.

Toate cele bune!happy