| anonim_4396 a întrebat:

Intrebare pentru fete:fetelor pe voi va cuceresc baietii care zic : buna papusa sau complimente de genulaughingpe mine una nu deloctongue

Răspuns Câştigător
| caramelO a răspuns:

Nici mie nu imi plac textele acestea de agatat oare din creierasul baietilor nu poate iesi ceva mai inteligent atunci cand sunt in fata unei fete?

6 răspunsuri:
| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Ei cred ca toate suntem la fel si picam asa, cu una cu doua.
Ei bine mie mi se par niste copii, acesti "vrajitori" lipsiti de alte cuvinte, fraze cu care ar putea intr-adevar sa cucereasca o inima frumoasahappy
Numai bine!

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Draga mea pe mine nu ma cuceresc baietii prin niste simple vorbe si alea pline de vrajeala ci prin fapte!

| Mystique a răspuns:

Nope, chiar din contra, adica daca un tip mi se pare interesant si incepe cu vrajeala asta, clar m-a "pierdut", dar nu toti baietii sunt asawinking

| nicol20 a răspuns:

Asta este cea mai proasta si ieftina varjeala pe care o cunosc in nici un caz nu ma cucereste

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daoh go on si nu se vor schimba

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate unora le place - adica e un alint - daca imi zice cineva care ma cunoaste si ne stim de mult timp acept - dar daca e cineva care de abia l-am cunoscut are ignore tongue