| Me_3722 a întrebat:

Intrebare pentru toti:
Ce va doriti de Craciun?laughing

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu vreau nimic... u?

| Psihiatra a răspuns:

Deja craciun?laughing pai:haine, haine si haine.Asta insemnand:bluze sexy, tricouri sexy, pantaloni de latex laughing colanti(5 perechi), esarfe, caciuli, manusi, ciocolata Haidy cu cafea happy si un chihuahua tongue am cam exagerat tongue laughing

| AliceHappyGirl a răspuns:

Un Nokia C3 (roz sau alb de preferinta) day dreaming

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sănătate și liniște sufletească.
Pa, pa.

| Biuka a răspuns:

...blugi.manusi roz. fular roz. bascuta alba. DULCIURI devil. geaca( cred ca o sa mi`o iau eu de la Gold Plazabatting eyelashes ). un ghiozdan dragut(ma pregatesc de liceu :-s )DULCiURI devil si un trening dragut pumabatting eyelashes:X

| Cσσкiє a răspuns:

Bijuterii de la New Yorker şi un pulovăraş din mall. big grin

| justme_2041 a răspuns:

Buna!
eu imi doresc sa ninga:X:X
si sa fie familia mea santatoasa, si vreau un Craciun cu toata familia, de ce? pentru ca sora mea mai mare are o fetita si vreau sa fim toti membri familiei ca inainte:X:X:X:X
sanatate si pupici:*:*:*:*

| Barbie a răspuns:

Eu imi doresc un NEGRU love strucklove struck:: rolling on the floor)))) dar nu unul oarecare... T. I. ar fi perfect.
APP: Da' de ce intrebi? Ai cumva relatii pe la Mosu?laughing)

| pitikaaa a răspuns:

Un Samsung Corbylove strucklove strucklove struckday dreaming

| Razvan a răspuns:

Vreau dragoste, liniste si sanatate