| amaadina a întrebat:

Intrebare pentru. cei ce au cont pe youtube:
De o vreme, cand intru pe youtube imi scrie asta: "Your YouTube account and Google account (---@yahoo.com) are now connected, so soon you'll need to sign in with your existing username and your Google Account password. You'll no longer be able to sign in with your YouTube password."
Ce inseamna?confused

2 răspunsuri:
| oz a răspuns:

Cred ca cei de la YouTube au fost cumparati de cei de la Google.

| trifsandu a răspuns:

Eu am cont pe youtube dar nu mi-a aparut niciodata asa. Din ce ai scris tu acolo eu inteleg ca mai exista cont cu numele si parola ta.Eu cred ca trebuie sa iti schimbi parola la contul tau