| ThinkPink a întrebat:

Intrebare stupida:Cum sa fac sa nu mai vorbesc noaptea in somn?laughingSoramea mi-a spus ca vorbesc in fiecare noapte, cateodata vorbesc foarte tare, cateodata doar mormai ceva.laughingPartea e proasta e ca atunci cand visez ceva si ma enervez dac karate in somn rolling on the floor

3 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Pune-ti scoth la gura laughing.

| OanaG a răspuns:

ASsta nu stiu, insa vezi ai grija ce vb, am mai patit eu asa, intr-o dupa amiaza vb de iubitul meu, parintii nestiind de relatie, cand m-am trezit mi-au zis ceea ce vb eu si nu mi-a cazut bine laughing

| paramore a răspuns:

Sa ma vezi p minelaughingca tot asa fac, in somn ma cert, ma bat, si ce e cel mai nasol e ca tresar si ma speriithinking tata zice ca e din lipsa de potasiu... dar nu stiu ce legatura areoh go onin fine