| piki a întrebat:

Intrebari pentru cei care au sims 3 si toate expansion packurile - Daca eu locuiesc in Sunset Valley si vreau sa fiu actor, si din cate stiu, slujba este numai in Bridgeport, se poate? Daca nu, in Bridgeport exista loturi libere pentru o casa? Si inca ceva. Inafara de China, Egipt si Franta pot sa calatoresc si in alte orase, ex- Sunset Valley-Bridgeport? Scuzati daca intrebarea este prost formulata. Dau FOOOONNNDAA!

Răspuns Câştigător
| PrajituricaCuFrisca a răspuns:

Pai,Piki,daca vrei sa fii actor is Sunset Valley trebuie un lot mare pentru case sa il transformi in lot public. Apoi iei din BIN studioul si il amplasezi. La fel cu barurile...blah,blah,blah,blah...