| AndreeaSiAndra a întrebat:

Intrebari pentru cine joaca Lady Popular:

1.Cati bani iti da pe zi/saptamana pe podium?
2. Ce iubit aveti(in afara de spalator de masini barbat caznic) si cati dolari va da?

Răspuns Câştigător
| andra_7810 a răspuns:

Buna andreea. 1Pe podium iti da pe saptamana cam pe locul 1 o coroana de aur si 15 000 de dolari lady, pe locul 2 o coroana de argint si 12 000 de dolari ladi si pe 3 o coroana de bronz si 10 000 de dolari ladi iar eu am un iubit student care imi da 150 dolari pe zi.

2 răspunsuri:
| MillyMarinelaFlorin a răspuns:

Intrebarea unu imi da 100 de dolari INTREBAREA 2 un avocat si imi da tot 100 funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are mserie si imi da 50-x: