| anonim_4396 a întrebat:

Intrebarile pe care le pun sunt grele incat nu puteti raspunde la ele? De ce nu raspundeti? Am o intrebare referitoare la scoala si nimeni nu raspunde! De ce? Sunt prea grele?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vad a doua oara acest post. Unde iti sint intrebarile? Vrei raspuns dar nu intrebi.

| DumiY a răspuns:

Buna!
Probabil ca lumea nu vrea sa raspunda la ele sau pentru faptul ca sunt prea lungu sau altele.

| anonim_4396 explică (pentru DumiY):

Cauta la intrrebarile mele si poate o sa iti dai seama daca sunt plictisotoare sau nu!
Am nevoie de un raspun...Nu stiu daca se dau aceleasi teste initiale ca si anul trecu (testele de la minster) in acest an.Aceasta este intrebarea. Poti raspunde sau nu?

| DumiY a răspuns (pentru anonim_4396):

Cu testele initiale nu stiu tongue

| DumiY a răspuns:

Sau pentru ca sunt neinteresante sau plictisitoare. Mai pune si tu alte intrebari sa vezi ca o sa-ti raspunda

| Alishia a răspuns:

Sau nimeni nu stie raspunsulaughing

| DumiY a răspuns (pentru Alishia):

Da asa e laughing