| TahionN a întrebat:

Intrebarile sterse de catre administratori ajung macar undeva anume sau sunt pur si simplu sterse iremediabil si permanent din baza de date?

Rog sa-mi raspunda cineva care stie sigur (potentiali prieteni ai administratorilor care stiu ce si cum) ca sa nu solicit un raspuns din partea unui administrator caci evident postul va fi sters sau ignorat, pe motiv ca n-am respectat regulamentul (nu ca altii n-ar incalca regulamentul neluandu-se nicio masura impotriva lor).

O sa pun postul la categoria "Conversatii", parca scrie undeva pe-aici pe site, ca toate intrebarile conversationale vor fi puse acolo.

In fine, ideea acestui serviciu este de a pune o intrebare, astfel incat sa se poata primi un raspuns din partea altor persoane. Deci, inca o data (sa nu fie considerat, un mesaj sarcastic/ofensator/arogant) intrebarile sterse, raman in vreo baza de date ale administratorilor sau sterse permanent si iregăsibil?

P. S. Greseala ortografica a fost intenionata. Paul Goma cica inventa cuvinte.

2 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Întrebările raportate rămân în baza de date şi pot fi reactivate/deblocate, iar cele şterse de mânuţa adminului (şterse cu adevărat, ceea ce se întâmplă extrem de rar) dispar definitiv.

| Troll a răspuns:

De ce ai face o greseala ortografica intentionat si pe urma sa te mai si lauzi cu asta?