| tpu_ank a întrebat:

Intru in operatie peste 10 minute, doctorii mi-au spus ca imi vor scoate tot ce simt eu pentru tine… sad "
ce frumos :X
ce parere ai?
eu nu as vrea niciodata sa simt asa ceva sad

Răspuns Câştigător
April
| April a răspuns:

Toti doctorii au recunoscut, pana acum, ca oricat au taiat corpul omenesc in diferite interventii, n-au gasit niciodata nicio urma de suflet.Sa fi gasit doctorul tau ce altii cauta de secole? Lasand gluma la o parte, nimeni nu-ti va scoate din suflet ceea ce simti pentru el, niciodata, nicidecum in zece n minute...Lasa iluziile!

3 răspunsuri:
| IQOnly a răspuns:

Nici eu nu as vrea ca doctorii sa imi scoata ce simt pentru o persoana iubita, bine ca nu pot sa faca asta(poate in anul 2100)

| putzulica a răspuns:

Foarte bine. asa poti scapa de asa ceva.winking prin operatiee.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce romantic love struck