| anonim_4396 a întrebat:

Is socatastraight face. Stiti ca mai devreme am pus intrebarea cu sapunu` cu sulf. Si cand intru sa mai vad raspunsui, vad ca fundita ii este acoradata unui raspuns depaaarrtee de`a fi cel castigator. Ce se intampla?straight faceEu nu i-am acordat fundita acelui utlizatorstraight face. Daca TPU`ul mai continua asa, eu "ma dau batuta", ce se intampla de fapt? Astept pareri...multumesc.

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Acum apare fundita la raspunsul lui EUSIATAT. Chiar ca ai clicait din greseala! laughing

| fluturas a răspuns:

Si eu m-am uitat si nu-mi arata ca a primit vreun utilizator fundita straight face
dar stiu ca daca nu dai tu fundita i se da parca la utilizatorul care are cele mai multe voturi pentru : folositor, amuzant sau inteligentwinking kiss

| cheloo74 a răspuns:

Atunci cand pui o intrebare tu vezi in dreptul tuturor raspunsurilor o fundita gri. Daca dai clic pe ea atunci raspunsul respectiv va fi ales castigator. Eu cred ca tu ai clicait fara sa-ti dai seama si ai selectat fara sa vrei.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da cum sa "clicaiesc" din greseala?straight face Ca doar trebuia sa dau si "da" acolo...incredibil|:.