| SweetSacrifice a întrebat:

Isi bate lumea joc de Ioana Tufar pentru audienta, lumea rade de ea, dar de fapt saraca are o boala.De ce i-ar placea cuiva astfel de subiecte de discutie?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Doar pentru audienta.
Te apuca indignarea si scarba cand vezi pana unde se poate baga o televiziune in viata ta privata.
Femeia este cu probleme.
Si daca nu ar fi fiica Andei Calugareanu si a lui Dan Tufaru, nu ar baga-o nimeni in seama!

| SweetSacrifice explică (pentru Elianna):

Da' si aia prosti sa isi bata joc de ea in halul acela.

10 răspunsuri:
| TrendyHedgehog a răspuns:

Vorbesti de femeia aia care a venit acum cateva saptamani la acces direct de ziceai ca vine din piata? Ai vazut in ce conditii traia? Pana cand au venit aia de la tv si au facut-o de tot rasul.De ce isi bate lumea joc de ea? Pentru ca e o femeie matura care nu este capabila sa isi gaseasca un loc de munca, mereu vine cu scuze, ca acum, ca e bolnava si vrea din start sa fie in televiziune.Ca na, daca mama ei a fost vedeta si ea e din start la fel.Cine naiba sa o angajeze in televiziune? Eventual sa curete platoul de filmare...

| SweetSacrifice explică (pentru TrendyHedgehog):

Femeia aceea are probleme de sanatate, un handicap.Tu ti-ai bate joc de o persoana nascuta cu un handicap mintal in halul asta si ai rade de ea invitand-o la televizor?

| darrio2007 a răspuns (pentru SweetSacrifice):

Eu nu as face asa ceva.

| TrendyHedgehog a răspuns:

Eu nu stiam ca are handicap mintal.Despre ce handicap este vorba?

| SweetSacrifice explică (pentru TrendyHedgehog):

Nu vrea sa mentioneze, dar are, si cred ca se si vede ca un om normal la cap nu ar face gesturile alea.

| TrendyHedgehog a răspuns:

Ok,inteleg ca aceia care isi bat joc de ea stiind ca e bolnava nu pot fi numiti "oameni" dar ea de ce s-ar duce intr-o emisiune stiind de la inceput ca nu o cheama acolo ca sa o laude?

| SweetSacrifice explică (pentru TrendyHedgehog):

Ca e bolnava si nu e constienta de ceea ce face.Nu gandeste logic.Are mintea unui copil de 8 ani.

| TrendyHedgehog a răspuns (pentru SweetSacrifice):

Si nu are rude care sa aiba grija de ea? Nu are pe nimeni?

| darrio2007 a răspuns:

Unora le place.Mai ales celor de la televiziune.Ce nu fac ei pentru cresterea ratingului?