| PunkLollipop98 a întrebat:

Joc de ceva timp Metin2 Guabina.Vad multe caractere care au tot felul de frizuri, dar nu stiu de unde sa fac si eu rost de ele. Dau pe moneda insa nu imi apare item shop.Va rog cine a mai jucat si stie sa imi spuna si mie unde gasesc astfel de frizuri.

Răspuns Câştigător
| alexpr2000 a răspuns:

Nu de acolo in oras map1 este langa arcasul ala de bresle si o cheama estelista de aqcolo

8 răspunsuri:
| staicustefan a răspuns:

Man de unde iti faci vrajile la gardieni de acolo iti i-ei si frisura tongue funda terog

| staicustefan a răspuns:

Sorry nu joc metin guabina sau daca nu e o femeie in map 2 si acolo are frizuri si eu am jucat mai de mult si asa m-i-am facut frizura de acolo din map 2 de la aia nu daca nu gasesti nu-s. funda?

| Rebecca_4202 a răspuns:

Pai exista 3 raspunsuri la intrebarea ta... 1. La invatatori cand dai clik acolo iti apar frizuri. 2.In map1 este o femeie in centru dai pe ea si va aparea frizuri. 3.In map 2este un barbat cu topor in mana dai clik pe el si va aparea frizuri. Sper ca ti-am fost de ajutor!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le gasesti in mp2 la taietorul de lemne lnaga teleporter ati alegi una de warior sura shaman ninja depinde ce caracter esti dupa care dai clik stanga e ia si tiai pus-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lolipop in primul rand esti foarte sexy dar daca vrei ceva detalii contacteazama pe id:rautu_vlad97

| PunkLollipop98 explică:

Am fost acolo dar nu se intampla nimic cand dau click.Nu stiu poiate am gresit eu locul. Fa si tu o poza cu locul.

| rares9400 a răspuns:

Dai cleck la gardian si iti apare mb shop si frizure, iti alegi una si dai clik dreapte pe ea si gata

| LittleMee a răspuns:

Pai eu am jucat metin 2 ro si ca sa isti iei frizuri trebuie sa dai pe moneda aia din colt dar trebuie sa cumperi monede cu bani adevarati pe un card. Poti sa intri pe siteul metin 2 poate te mai ajuta cu ceva. Sper ca ti-am fost de ajutor bye bye.