| Punishment a întrebat:

Joc de cuvinte...
Masina s-a oprit la lumini, ca si...

7 răspunsuri:
| Mwhahahaa a răspuns:

Sa ocoleasca acea "fantoma".si a ocolit-o...merge mai departee... se iar s-a oprit masina...ca si...

| M4RK a răspuns:

Masina s-a oprit la lumini, ca si a aparut o fantoma cu fata de pisica laughing

| Raiden a răspuns:

Când în faţa ei ar fi apărut fantoma Căpitanului Barbă Roşie big grin.

| Punishment explică:

Cand masina prindea viata, si astfel cel de la volan, porni intr-o calatorie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nasu' la băşini...magar mai sunt, arza-m-ar focu... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bent te-ai luat de mine pentru o simpla greseala dar, in cazul de fata, ma cam lasi fara cuvinte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Harciog, spune-mi ce te-a socat, oripilat, ingrozit si o sa incerc sa iti redau cuvintele. laughing