| mya029 a întrebat:

Joc vanatoarea de vampiri(concurs kubeti) si am novoie de un scut, dau la schimb carte de vraji, apa sfintita, tarussi puterea vrajitorului

7 răspunsuri:
| Gicone a răspuns:

Imi dai mie puterea vrajitorului? iti dau scut + funda? msj pe privat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu scut as dori in schimb apa sfintita sau carte de vraji

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da idu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de ce nul mil trm si mie

| mya029 explică:

Am facut deja rost de scut. mutumesc oricum ca mi-ati raspuns!

| DIANA_3635 a răspuns:

Buna. am dublura eu la apa sfintita, tarus, scut si am nevoie de cartea de vraji

| vladsamu a răspuns:

Cumparale